FIAT Ducato

Profesionál pre všetky druhy podnikania
Cena:
Od 22 300 € bez DPH
Od 22 300 € bez DPH MÁM ZÁUJEM O VOZIDLO

Profesionál pre vaše podnikanie

Už viac ako 35 rokov budujeme svoju povesť spoľahlivosťou a odhodlaním. Vaše poslanie sa stáva naším, či už prepravuje tovar, osoby alebo máte úplne špecifické potreby. K dispozícii máme vyše 10 000 dostupných verzií.

Nový upravený exteriér

Prednú masku dopĺňajú nové Full LED svetlomety, nová maska chladiča a nové logo. Karoséria navyše dostala nové farby. Prednú masku je možné vylepšiť napríklad aj plastovým krytom pri prednom nárazníku, ktorý môže byť v čiernej alebo šedej farbe.

Full LED svetlomety

Full LED svetlomety sú zásadná inovácia modelu Ducato. Okrem 30% lepšej svietivosti ponúkajú napríklad aj dynamické smerovky.

Kompletne nový interiér

Nový interiér ponúka niekoľko zásadných noviniek ktoré zlepšia pocit na palube. Pýchou interiéru bude nový volant, digitálny prístrojový štít, 10” FULL HD rádio s navigáciou, nová hlavica riadiacej páky a mnoho iného.

Digitálny prístrojový štít

Nový prístrojový štít sa skladá zo 7” TFT farebného displeja na ktorom nájde informácie ako napríklad: jazdné asistenčné systémy, zobrazovanie výstupov z navigácie a rádia + mnoho iného.

Bezpečnosť a podpora riadenia

V oblasti bezpečnosti do nového Ducata pribudol adaptívny tempomat, automatické núdzové brzdenie, rozpoznanie chodcov, digitálne spätné zrkadlo, 360 stupňové parkovacie senzory, poloautomatické parkovanie, ochrana proti bočnému vetru, asistent pre jazdu v kolónach.

Nové motory MultiJet3

Nové motory zachovávajú silné vlastnosti, pridávajú komfort, znižujú spotrebu a hmotnosť. Toto všetko sa podarilo vďaka kompletne prepracovanému motoru FCA ktorý bol vyvinutý na účel použitia v úžitkových vozoch. Pýši sa vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Jednou z výhod je najlepšia spotreba vo svojej triede a znížená hmotnosť o -15kg. Novinkou je blok motora z hliníku a turbo s variabilnou geometriou lopatiek. Vďaka hliníkovému bloku motora má motor lepšie odvádzanie tepla a nižšie opotrebenie komponentov. Variabilná geometria turba prináša nástup krútiaceho momentu a výkon už v nízkych otáčkach.

Nové elektrické riadenie

Nahrádza hydraulický systém, je prepojený s modernými asistenčnými systémami na palube vozidla, znižuje spotrebu a emisie, zachováva rovnaký pomer otáčania volantom. Taktiež nevyžaduje nádrž na olej systému, trubky a pumpu v priestore motoru.

Štandardne veľký dojazd

Vďaka 90 litrovej nádrži v základnej výbave a AdBlue nádrži o objeme 19 litrov sa môžete vydať na dlhé pracovné cesty.

Automatická alebo manuálna prevodovka

V novom Ducate máte možnosť dvoch prevodoviek. Prvou je 6-stupňový manuál a druhou 9-stupňový automat. Je len na vás ktorá možnosť vám bude viac vyhovovať.

FIAT Ducato

Od 22 300 €

Skladové vozidlá - Fiat Professional

FIAT Talento VAN L2H1 2,0 MTJ 120k Pohrebné vozidlo – LUXURY Edition
Nafta
2 km
Manuálna
2021
s DPH
36 990 €
bez DPH
30 825 €
Zobraziť viac
Splátka
s DPH
 €
Splátka
bez DPH
 €
Zobraziť viac
Splátka
s DPH
 €
Splátka
bez DPH
 €
Zobraziť viac
Náš blog

Novinky, recenzie a akcie

Infolinka
0800 700 500

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.