Majster odbornej výchovy
Názov pozície

Miesto práce

Vlčie hrdlo 68, Bratislava

Pracovný pomer

Plný úväzok

Termín nástupu

Ihneď

Mzdové podmienky

1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o výberovom konaní

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte „Majster odbornej výchovy„. Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Ostatným záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Vzdelanie v odbore

Doprava. Strojárstvo. Autotronik. Automechanik. Autoelektrikár.

Ostatné znalosti
Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Duálneho vzdelávania, autoopravárenstva.

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy.

Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO – IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:

Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa.
V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Toblová
Tel.: +421911954014

Dajte nám o sebe vedieť

Vyplnením osobných údajov na tejto žiadosti udeľujem ako dotknutá osoba súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle ustanovení § 14 ods. 1 zákona č. 18/2018 Z.z.. Bol/a/ som poučený/á/, že v zmysle ustanovení § 14 ods. 3 zákona č. 18/2018 Z.z. môžem ako dotknutá osoba kedykoľvek odvolať svoj súhlas na spracovanie osobných údajov, ktoré sa ma týkajú.

Ďakujeme, formulár bol odoslaný.
Formulár sa nepodarilo odoslať.
Potvrdiť
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Infolinka
0800 700 500

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.