Aktivity

Významné výročia spoločnosti

Vo vývoji každej spoločnosti sú vážnymi míľnikmi okrúhle výročia, kedy sa treba zastaviť, obzrieť sa za seba a s hrdosťou si pripomenúť tie najdôležitejšie okamihy. Zároveň sa musíme pozrieť pred seba a postaviť sa výzvam, ktoré ešte čakajú. AUTO-IMPEX má už za sebou viac ako 25 výročí.

10. Výročie spoločnosti

V novembri 2001 oslávil Auto-Impex svoje 10.narodeniny v známom Parku kultúry  a oddychu – PKO v Bratislave. Táto výnimočná príležitosť dala priestor zrekapitulovať si 10 uplynulých rokov v spoločnosti partnerov, zamestnancov a samozrejme spriaznených kamarátov spoločnosti pri pohári dobrého vína. Samozrejme aj program bol oslavný. Pod taktovkou Borisa Filana sa v rámci večera predviedlo viacero zaujímavých predstavení. Nesmel chýbať tanec, spev v podaní detí z Detského Domova Slon zo Šarišských Michalian, a skvelá šou s Elánom a Palom Haberom.  Náš galavečer poctilo svojou návštevou 385 ľudí.

15. Výročie spoločnosti

AUTO-IMPEX oslávil pätnáste narodeniny vo veľkom štýle

Spoločnosť AUTO-IMPEX oslavovala svoje pätnáste narodeniny veľkolepým programom v divadle Aréna spojeným s následnou garden party, ktorú si prišlo vychutnať 400 návštevníkov.

Zvuky autodielne na pódium preniesla tanečná skupina Jara Moravčíka – ATAŠÉ vo svojom dynamickom vystúpení. Po tanečnom čísle prišlo spevácke – deti z detského domova Slon zaspievali pesničky plné vďaky a radosti. Pri príležitosti 15. narodenín firma domovu darovala auto, v ktorom sa Sloníčatá môžu rýchlo a bezpečne presúvať – Nissan NOTE.

Skladba ponuky automobilov sa symbolicky preniesla i do hlavnej témy programu – “večer troch národov”. Inteligentné a do detailu prepracované japonské Nissany reprezentovala pestrá Kimono-show. Pre túto príležitosť organizátori pozvali dvadsaťšesť člennú skupinu umelcov priamo z Japonska, ktorí za pomoci slovenských modeliek ukázali prierez kultúrou z Krajiny vychádzajúceho slnka. Fiaty a Ivecá si mohli návštevníci prezrieť pri známych talianskych áriách v podaní tenoristov Tomáša Juhása, Ľudovíta Ludlu a Jozefa Kundláka, ktorých na klavíri sprevádzal Ján Szalay. Slovenskú kvalitu zastupovala kapela, na ktorej vyrástli viaceré generácie – Elán, ktorý spestril slávnostný večer starými hitmi. Na záver zaspieval slávnostnú hymnu k 15. jubileu zloženú len na túto príležitosť Bratislavský chlapčenský zbor. 15 rokov úspechov čisto slovenskej firmy je naozaj veľké výročie, čo potvrdil aj veľkolepý ohňostroj nad Dunajom.

Oslava jubilea pokračovala do neskorých  nočných hodín – veď pätnásť môže mať firma i človek len raz za život.

„Najviac si na tomto výročí vážim to,  že sme sa ho vôbec dožili. A dokázali sa dostali na tú úroveň, na ktorej sme. Šírkou sortimentu predávaných áut a ponúkaných služieb sa nám podarilo vybudovať spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu,“ vyznal sa Július Hron. 

A čo si praje do budúcna?

„Pre nás sú zmyslom zákazníci, veď keby nebolo ich, nie sme ani my. Preto sa budeme snažiť robiť pre nich ešte viac než doteraz, aby sme si ich udržali, boli lepší a išli s dobou. To znamená, že budeme rozvíjať služby, zveľaďovať prevádzky a zväčšovať vedomosti našich zamestnancov.“

20. Výročie spoločnosti

Už 20 rokov je naším cieľom spokojný zákazník

Spoločnosť AUTO-IMPEX, jeden z najväčších predajcov áut a poskytovateľov servisných služieb na Slovensku, oslávila svoje 20. narodeniny v dňoch 6. až 8. októbra 2011 na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni spolu so svojimi  zákazníkmi a fanúšikmi áut.

AUTO-IMPEX tu predstavilo 221 vozidiel, z ktorých 85 (osobných áut, LCV a nákladných) bolo k dispozícii aj na skúšobné jazdy. Odjazdilo sa 2200 predvádzacích jázd bez jedného škrabanca.

Na Slovakia Ringu AUTO-IMPEX sme privítali vyše 3500 hostí, ktorí sa mohli zoznámiť s históriou spoločnosti, aj so širokou paletou automobilov, ktoré v súčasnosti AUTO-IMPEX predáva – športovými vozidlami Nissan GT-R a 370 Z, off-roadami Nissan, nákladnými vozidlami Iveco, autobusmi Iveco Irisbus či hasičskými vozidlami Iveco Magirus. Nechýbalo ani premiérové stretnutie s plne elektrickým automobilom Nissan Leaf, ktorý získal titul Svetové auto roka 2011 a Slovenská premiéra najpredávanejšieho modelu z radov Iveco – Iveco Daily

   

25. Výročie spoločnosti – Najväčší automobilový zážitok za 25 rokov AUTO-IMPEX

Spoločnosť AUTO-IMPEX, jeden z najväčších predajcov áut a poskytovateľov servisných služieb na Slovensku, oslávila svoje 25. narodeniny v dňoch 14. až 15. októbra 2016 na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni spolu so svojimi  zákazníkmi a fanúšikmi áut. 

https://youtu.be/yJiQmDz7DRI

Akcia bola naozaj úspechom. 

  • Predstavili sme 177 vozidiel,
  • 84 vozidiel (osobných áut, LCV a nákladných) bolo k dispozícii na skúšobné jazdy,
  • odjazdilo sa 1550 predvádzacích jázd bez jedného škrabanca.

Na Slovakia Ringu sme privítali vyše 2200 hostí, ktorí sa mohli zoznámiť s históriou spoločnosti, aj so širokou paletou automobilov, ktoré v súčasnosti AUTO-IMPEX predáva. V rámci osláv nechýbalo ani premiérové stretnutie s kabrioletom FIAT 124 Spider a slovenská premiéra šampióna v oblasti znižovania nákladov Iveco STRALIS.

Pridaj komentár